Do dramatycznego wypadku doszło dziś przed godziną 16.00 na skrzyżowaniu ul. Ks. Anny z ul. Rycerską. Na przejściu dla pieszych kobieta potrąciła 10-letniego chłopca.
Chłopiec wracał ze szkoły. Na przejście dla pieszych między ul. Ks. Anny a Rycerską nagle wjechał osobowy matiz.
Z relacji świadków wynika, że samochodem kierowała kobieta. Potrąciła 10-latka. Chłopca natychmiast zabrała karetka. Na szczęście, jak wynika z pierwszych informacji, nic groźnego mu się nie stało.
Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Utrudnień w ruchu w tamtym rejonie miasta już nie ma.