Ponad 1,8 promila alkoholu miał w organizmie kierowca koparko-ładowarki, który wczoraj wieczorem brał udział w zdarzeniu drogowym na obwodnicy Kupisk.
Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący koparko-ładowarką wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony Jednaczewa. Nie udzielił jednak pierwszeństwa osobie kierującej BMW, która jechała obwodnicą Kupisk od strony Nowogrodu. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.
Okazuje się, że kierowca koparko-ładowarki był pijany. 31-letni mieszkaniec gminy Śniadowo miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu.
Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: