Wypadek z udziałem koparko-ładowarki na obwodnicy Kupisk [FOTO]

19/01/2023 17:50

Na obwodnicy Kupisk (DW645) doszło do zderzenia koparko-ładowarki z samochodem osobowym. Jedna z osób podróżujących osobówką została zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu DW 645 z drogą prowadzącą do Jednaczewa. Z ustawienia pojazdów wynika, że osoba kierująca osobówką najechala na koparkę wyjeżdżającą z drogi podporządkowanej. Do szpitala trafiła jedna z osób podrożujących BMW.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna na miejscu policja.

Kierowcom jadącym trasą Łomża - Nowogród zalecamy ominięcie miejsca zdarzenia jadąc przez Kupiski Stare - "starym przebiegiem" DW645.

Nowe informacje:

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości