Kierowcy podróżujący obwodnicą Konarzyc mogą spodziewać się utrudnień w związku z wypadkiem, do którego doszło dziś po godzinie 12:00. Na miejscu pracują służby.
Wstępne informacje wskazują na to, że z nieznanych przyczyn kierujący Fordem z przyczepą dachował do przydrożnego rowu. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, 2 karetki pogotowia, a także policję.
Wiadomo, że autem podróżowały dwie osoby, które obecnie są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.