Reklama

Wypadek na obwodnicy Kupisk. Kierowca koparko-ładowarki był pijany

20/01/2023 09:15

Ponad 1,8 promila alkoholu miał w organizmie kierowca koparko-ładowarki, który wczoraj wieczorem brał udział w zdarzeniu drogowym na obwodnicy Kupisk.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący koparko-ładowarką wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony Jednaczewa. Nie udzielił jednak pierwszeństwa osobie kierującej BMW, która jechała obwodnicą Kupisk od strony Nowogrodu. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. 

Okazuje się, że kierowca koparko-ładowarki był pijany. 31-letni mieszkaniec gminy Śniadowo miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. 

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości