Reklama

Wypadek na trasie Łomża–Ostrołęka. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

10/10/2025 09:54

Dwie osoby trafiły do szpitala po porannym zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 61 w okolicach Janowa. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 61, niedaleko Janowa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca seatem nieprawidłowo wykonała manewr skrętu. Do szpitala trafiła kierująca pojazdem oraz jedna z jej pasażerek. Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej, policja i 2 zespoły ZRM.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/10/2025 11:09
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości