Dwie osoby trafiły do szpitala po porannym zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 61 w okolicach Janowa. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 61, niedaleko Janowa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca seatem nieprawidłowo wykonała manewr skrętu. Do szpitala trafiła kierująca pojazdem oraz jedna z jej pasażerek. Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej, policja i 2 zespoły ZRM.
Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
Na miejscu policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.