Około południa doszło do wypadku na ulicy Wesołej, w wyniku którego starsza kobieta została odwieziona do szpitala. Niewiele później miała miejsce kolizja trzech aut na Alei Legionów, w pobliżu budynku Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dawniejszej szkoły drzewnej.
Mężczyzna wyjeżdżający volswagenem passatem z ulicy Kwadratowej wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Wesołą od Wojska Polskiego dostawczym fiacie. W wyniku zderzenia ucierpiała żona kierowcy passata, którą karetka pogotowia odwiozła do szpitala. Na miejscu pojawił się także, prawdopodobnie zięć, sprawcy wypadku, który w agresywny sposób odnosił się do poszkodowanego kierowcy fiata.
Nie mamy jeszcze informacji o obrażeniach kobiety rannej w tym wypadku, ale na miejsce wezwana została grupa dochodzeniowa, która zajmie się zabezpieczeniem wszystkich śladów. Z tego wynika, że policjanci wstępnie ocenili zdarzenie jako wypadek, a nie zwykłą kolizję. Ulica Wesoła jest w tym miejscu jeszcze zablokowana.
Kilkanaście minut później na Alei Legionów, na wysokości parku, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Udział w kolizji brały seat, peugeot i dostawczy citroen. Najprawdopodobniej było to typowe najechanie na tył samochodu poprzedzającego, przed skrzyżowaniem z ul. Skłodowskiej. W tym przypadku nikomu nic się nie stało.