22-latek kierując audi uderzył w dwa słupy energetyczne. W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznał pasażer. Policjanci z Łomży wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Dzisiaj około godziny 1 w nocy dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację o wypadku w miejscowości Konarzyce. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący audi 22-letni mieszkaniec Łomży najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie uderzył w dwa słupy energetyczne i Łomży.