Reklama

Wypadek w Konarzycach

05/06/2011 10:53

22-latek kierując audi uderzył w dwa słupy energetyczne. W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznał pasażer. Policjanci z Łomży  wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 1 w nocy dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację o wypadku w miejscowości Konarzyce. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący audi 22-letni mieszkaniec Łomży najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie uderzył w dwa słupy energetyczne i Łomży.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości