Na obwodnicy Kupisk (DW645) doszło do zderzenia koparko-ładowarki z samochodem osobowym. Jedna z osób podróżujących osobówką została zabrana do szpitala.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu DW 645 z drogą prowadzącą do Jednaczewa. Z ustawienia pojazdów wynika, że osoba kierująca osobówką najechala na koparkę wyjeżdżającą z drogi podporządkowanej. Do szpitala trafiła jedna z osób podrożujących BMW.
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna na miejscu policja.
Kierowcom jadącym trasą Łomża - Nowogród zalecamy ominięcie miejsca zdarzenia jadąc przez Kupiski Stare - "starym przebiegiem" DW645.
Nowe informacje: