Łomżyńscy kryminalni ustalili miejsce przebywania osoby poszukiwanej przez wymiar sprawiedliwości za posługiwanie się skradzioną kartą bankomatową. - Zatrzymany nie uniknie już zasądzonej kary - informuje KMP Łomża.
Kryminalni ustalili miejsce przebywania 38-letniego mieszkańca Białegostoku. Mężczyzna dokonał kradzieży plecaka, w którym znajdowała się karta do bankomatu. Jak informuje KMP Łomża, 38-latek posługiwał się skradzioną kartą, wypłacając dostępne na niej środki z bankomatu.
- Mężczyzna poszukiwany był przez tamtejszy Sąd Rejonowy (...) 38-latek nie ukrywał swojego zaskoczenia na widok mundurowych, gdyż jak twierdził przyjechał tylko w odwiedziny do rodziców. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości bo bał się więzienia i izolacji - informuje KMP Łomża.
Reklama
Jak informuje łomżyńska policja, mężczyzna najbliższy rok spędzi w areszcie.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża