Od poniedziałku 13 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łomży mozną oglądać wystawę zdjęć plenerowych operacji realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013. Prace będzie można oglądać do przyszłego poniedziałku, 20 lipca 2015 roku.
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Łomży można od wczoraj oglądać wystawę plenerowych zdjęć operacji realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013, „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego za Pośrednictwem Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Wystawa gości do przyszłego poniedziałku, 20 lipca 2015 roku.