Reklama

Wystawa zdjęć plenerowych w Starostwie [FOTO]

14/07/2015 05:08

Od poniedziałku 13 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łomży mozną oglądać wystawę zdjęć plenerowych operacji realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013. Prace będzie można oglądać do przyszłego poniedziałku, 20 lipca 2015 roku.

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Łomży można od wczoraj oglądać wystawę plenerowych zdjęć operacji realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013, „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego za Pośrednictwem Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wystawa gości do przyszłego poniedziałku, 20 lipca 2015 roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości