Reklama

XXV Feryjny Festiwal Szachowy [FOTO]

24/01/2019 08:18

Od poniedziałku do środy w Szkole Podstawowej nr 9 rozegrano łącznie pięć turniejów szachowych, w których rywalizowało blisko 100 zawodników z Łomży i okolic, Zambrowa, Grajewa, Białegostoku a nawet Warszawy. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.

W poniedziałek i wtorek w SP9 rozegrano trzy turnieje: A - dla zaawansowanych, B - dla średniozaawansowanych i C - dla początkujących szachistów. W środę - po raz pierwszy w ramach Festiwalu - rozegrano także Turniej D dla przedszkolaków, czyli dzieci urodzonych w 2012 roku i młodszych, a także Turniej E - szachów błyskawicznych - Blitz.

Jak informują organizatorzy, w pięciu powyższych turniejach rywalizowało blisko 100 zawodników z Łomży i okolic, Zambrowa, Grajewa, Białegostoku i Warszawy. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody pieniężne i rzeczowe. Każdy zawodnik otrzymał dodatkowo dwugodzinny bilet wstępu do Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego.

Niektórzy zawodnicy zdobyli także wyższe kategorie szachowe. II kategorię uzyskały 2 osoby, III kat. - 1 osoba, IV kat. - 5 osób i V kat. - 11 osób. Zawody przebiegały w przyjemnej atmosferze, a na zawodników czekał słodki poczęstunek z ciepłymi i zimnymi napojami.

Reklama

Wyniki dostępne są poniżej:

Turniej A, Turniej B, Turniej C, Turniej D, Turniej E - Blitz

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości