Reklama

Z przebitą nogą wisiał na ogrodzeniu [VIDEO i FOTO]

24/07/2015 07:46

Mężczyzna, który wczoraj przed wieczorem próbował przejść przez ogrodzenie posesji przy Alei Legionów w Łomży miał dużego pecha. Przebił sobie nogę jednym z prętów, z których wykonane było ogrodzenie i zawisł głową w dół. Pechowca zauważyło dwóch mężczyzn przejeżdżających akurat obok tego miejsca. Zatrzymali się i ruszyli mu z pomocą!

Do zdarzenia doszło na jednej z posesji przy Alei Legionów wczoraj po godz. 19.00. Mężczyzna chciał przejść przez metalowy płot okalający teren. Niestety, prawdopodobnie będąc już na górze stracił równowagę i spadając przebił sobie nogę jednym z prętów, z których wykonane było ogrodzenie i zawisło głową w dół.

Pechowca zauważyło dwóch mężczyzn przejeżdżających akurat obok tego miejsca. Zatrzymali się i ruszyli mu z pomocą, a wkrótce na miejsce dotarła także Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe.

Jak poinformował nas rzecznik prasowy KM PSP w Łomży bryg. Grzegorz Wilczyński strażacy, aby dostać się do poszkodowanego, który wisiał po wewnętrznej stronie ogrodzenia, musieli przeciąć kłódki zabezpieczające teren przed dostępem z zewnątrz. Następnie odcięli fragment pręta, który tkwił w nodze mężczyzny po czym przekazali go załodze karetki.

Reklama

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji poinformowała nas, że policjanci nie stwierdzili w tym przypadku żadnego przestępstwa.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku nagranego telefonem przez naszego czytelnika, który jako pierwszy znalazł się na miejscu tego zdarzenia.

- Jak uratują tą nogę, to będzie dobrze! - słyszymy na koniec materiału.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości