Reklama

Za krew- mecz za darmo!

08/09/2011 07:09

Chcesz za darmo obejrzeć mecz ŁKS Łomża- Zatoka Braniewo? W takim razie oddaj krew podczas akcji organizowanej przez kibiców i zarząd łomżyńskiego klubu. Wystarczy 450 ml krwi oddanej w najbliższą sobotę.

- Kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego wraz z zarządem klubu organizują akcję "Oddaj krew - obejrzyj mecz"- informują kibice łomżyńskiej drużyny.

W najbliższą sobotę, 10. września, na Starym Rynku stanie ambulans, w którym każdy zdrowy, pełnoletni człowiek będzie mógł podzielić się najcenniejszym z leków.

Krew na Starówce będzie zbierana od godz. 11.00 do 15.00. Po godz. 15.00 krwiobus przejedzie na stadion, gdzie akcja oddawania krwi potrwa przez cały mecz ŁKS z Huraganem Morąg.

Tym razem, oprócz satysfakcji z udzielenia pomocy, honorowych krwiodawców czeka dodatkowa nagroda. Każdy, kto w sobotę odda krew, dostanie darmową wejściówkę na mecz w kolejną sobotę. 17. września ŁKS zmierzy się z Zatoką Braniewo i właśnie ten pojedynek będzie można zobaczyć za darmo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości