Reklama

Za nami Hexabank Cup [FOTO]

24/05/2021 07:50

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie HEXABANK Cup ( zawodnicy do lat 12).

Zawodnicy klubu UKS Return Łomża osiągnęli bardzo dobre wyniki. Szymon Klewicki okazał się najlepszy w singlu, Aleksander Kaczyński trzeci w singlu i wspólnie z Arturem Modzelewskim drudzy w deblu, a Izabela Waldzińska zakończyła turniej jako trzecia w grze singlowej. W turnieju z UKS Return Łomża wystartowały również Magdalena Biedrzycka, Jowita Rusiecka i Marysia Jankowska. 

"Gościliśmy tenisistów z klubów UKS Sokół Asy Białystok i KT Dzikiewicz Białystok a nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia naczelny desygnowany przez Polski Związek Tenisa Pan Janusz Sewastianow. Z powodu dynamicznych zmian pogodowych mecze rozgrywaliśmy również na hali sportowej III Liceum" - przekazuje Tomasz Waldziński z UKS Return Łomża. "Serdecznie gratulujemy naszym młodym tenisistom serca do walki i osiągniętych wyników. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce w grze pojedynczej zajęła Klaudia Kempisty (UKS Sokół Asy Białystok)."

Reklama

W najbliższy weekend kolejny turniej. Na kortach III LO w Łomży odbędą się Mistrzostwa Podlasia Młodzików MJ Cup.

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości