Reklama

Za pieniądze chciał uniknąć odpowiedzialności

01/06/2015 10:14

Policjanci łomżyńskiej drogówki zatrzymali 23-letniego kierowcę citroena, który miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna, próbując uniknąć odpowiedzialności za jazdę w stanie nietrzeźwości, chciał wręczyć funkcjonariuszom tysiąc złotych łapówki. Został zatrzymany, a za swoje postępowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.

W miniony czwartek około godziny 22.00, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, na jednej z osiedlowych ulic zatrzymali do kontroli drogowej przejeżdżającego tamtędy citroena. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości siedzącego za kierownicą pojazdu 23-latka okazało się, że mieszkaniec miasta jest mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało u młodego mężczyzny 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący, próbując uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, chciał wręczyć mundurowym tysiąc złotych łapówki w zamian za odstąpienie od wykonania przez funkcjonariuszy czynności służbowych. 23-latek od razu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszał zarzut i teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości