Reklama

Za szybką jazdę została ukarana mandatem w wysokości 2 tys. zł

22/06/2023 12:48

33-letnia kobieta została ukarana wysokim mandatem za jazdę z prędkością 111 km/h w terenie zabudowanym. Miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Mieszkanka powiatu łomżyńskiego została zatrzymana przez grajewskich policjantów za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Kierująca volkswagenem jechała w Klimaszewnicy 111 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała "pięćdziesiątka".

Jak informuje KPP w Grajewie, kobieta straciła uprawnienia do kierowania pojazdami na trzy miesiące, a także została ukarana mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych i 14. punktami karnymi. 


 

źródło: KPP Grajewo 

zdj. główne: KPP Grajewo 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości