33-letnia kobieta została ukarana wysokim mandatem za jazdę z prędkością 111 km/h w terenie zabudowanym. Miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Mieszkanka powiatu łomżyńskiego została zatrzymana przez grajewskich policjantów za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Kierująca volkswagenem jechała w Klimaszewnicy 111 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała "pięćdziesiątka".
Jak informuje KPP w Grajewie, kobieta straciła uprawnienia do kierowania pojazdami na trzy miesiące, a także została ukarana mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych i 14. punktami karnymi.
źródło: KPP Grajewo
zdj. główne: KPP Grajewo