Dziś po południu na drodze wojewódzkiej nr 668 w okolicach Elżbiecina, doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.
Według wstępnych informacji, przekazanych przez policję, kobieta kierująca pojazdem marki opel, poruszając się w kierunku Jedwabnego, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, co doprowadziło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającą hondą.
W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało łącznie siedem osób, wszystkie trafiły do szpitala. W oplu znajdowały się trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Honda przewoziła czteroosobową rodzinę, również z dwójką dzieci na pokładzie.
Droga wojewódzka nr 668 została zablokowana w obu kierunkach.