Reklama

Zablokowana droga po wypadku w gminie Piątnica. 7 osób w szpitalu! [FOTO]

07/02/2024 15:35

Dziś po południu na drodze wojewódzkiej nr 668 w okolicach Elżbiecina, doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Według wstępnych informacji, przekazanych przez policję, kobieta kierująca pojazdem marki opel, poruszając się w kierunku Jedwabnego, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, co doprowadziło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającą hondą.

W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało łącznie siedem osób, wszystkie trafiły do szpitala. W oplu znajdowały się trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Honda przewoziła czteroosobową rodzinę, również z dwójką dzieci na pokładzie. 

Droga wojewódzka nr 668 została zablokowana w obu kierunkach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości