9 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli policjanci z Łomży. Przemytnikiem okazał się 25-latek. Mundurowi zatrzymali go w Budach Czarnockich.
- Mężczyzna przewoził 9 tysięcy nielegalnych paczek papierosów. Przemyt ten naraził Skarb Państwa na stratę ok. 130 tysięcy złotych- mówi kom. Sławomir Dąbrowski z KMP w Łomży.
25-latek został zatrzymany w piątek w Budach Czarnockich. Na przemycie wpadł po raz pierwszy. Nie wiadomo jednak, czy to był pierwszy transport, którego się podjął, czy "karierę" przemytnika rozpoczął już wcześniej.