Nieuwaga kierującej oplem była prawdopodobną przyczyną kolizji, do której doszło na wylocie z Łomży w kierunku Ostrołęki. Przez kilkadziesiąt minut ruch na trasie krajowej nr 61 odbywał się z utrudnieniami.
Do zdarzenia doszło dziś około godz. 16.30.
Kierująca oplem astra nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w tył litewskiej lawety, która chwilę wcześniej zatrzymała się tuż przed rondem u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Meblowej.
[Aktualizacja - piątek, 03 lipca 2015 09:43]
Jak się okazało, kierująca była nietrzeźwa, a badanie wyklazało u niej blisko 2,1 promila alkoholu. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu.