Reklama

Zagapiła się i wjechała w lawetę [FOTO]

02/07/2015 16:04

Nieuwaga kierującej oplem była prawdopodobną przyczyną kolizji, do której doszło na wylocie z Łomży w kierunku Ostrołęki. Przez kilkadziesiąt minut ruch na trasie krajowej nr 61 odbywał się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 16.30.

Kierująca oplem astra nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w tył litewskiej lawety, która chwilę wcześniej zatrzymała się tuż przed rondem u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Meblowej.

[Aktualizacja - piątek, 03 lipca 2015 09:43]

Jak się okazało, kierująca była nietrzeźwa, a badanie wyklazało u niej blisko 2,1 promila alkoholu. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości