Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Łomży. 30-latek ostatni raz kontaktował się z rodziną 10 września. Miał być wtedy w Warszawie. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu bliskimi.
[AKTUALIZACJA] Policja zakończyła poszukiwania 30-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna został odnaleziony.