Policjanci z Łomży poszukiwali 29-letnej zaginionej mieszkanki naszego miasta. Działania nie trwały długo.
Z informacji podanych przez policję wynikało, że zaginiona wyszła dziś w nocy od swojej koleżanki. Do godzin popołudniowych nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Łomżyńscy policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanej i zwrócili się z prośbą o pomoc.
Już po wszystkim
Poszukiwania zostały wyjątkowo szybko zakończone. Podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży poinformowała, że 29-latka odnalazła się.
zdj. KMP w Łomży