Reklama

Zagrożenie przy szpitalu: Kolejna kolizja na alei Piłsudskiego w Łomży [FOTO]

26/01/2024 12:38

Wyjazd z terenu łomżyńskiego szpitala na aleję Piłsudskiego jest znany z niebezpieczeństw, stając się areną licznych wypadków i kolizji. To, co wydarzyło się dziś w samo południe, niestety potwierdza tę niechlubną statystykę.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu marki mercedes, wyjeżdżając z terenu szpitala, nie udzielił pierwszeństwa, co doprowadziło do bezpośredniego zderzenia z nadjeżdżającym fordem. Młody kierowca focusa, jadący aleją Piłsudskiego od strony Ronda Solidarności, nie był w stanie uniknąć kolizji z niespodziewanie wyjeżdżającym pojazdem.

Na szczęście, według wstępnych informacji uzyskanych od świadków, uczestnicy tego zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, w tym policja i straż pożarna, które zabezpieczyły teren i przystąpiły do usuwania skutków wypadku.

Reklama

Ruch na alei Piłsudskiego w kierunku ulicy Szosa Zambrowska jest w tej chwili znacznie utrudniony. 

fot. Czytelnik

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości