Reklama

Zanieczyścił drogę, a potem uciekł [FOTO]

15/12/2025 12:42

Dzięki miejskiemu monitoringowi udało się ustalić sprawcę i ukarać go mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8:20 na ulicy Zachodniej w Łomży. Kierowca pojazdu ciężarowego spowodował zanieczyszczenie ulicy, a następnie oddalił się.

- Kierowca zauważył co się stało, obejrzał zdarzenie, po czym oddalił się z miejsca, nie podejmując żadnych czynności- informuje łomżyńska Straż Miejska.

Zdarzenie zarejestrował operator monitoringu miejskiego. Strażnicy na podstawie nagrania ustalili sprawcę wykroczenia i ukarali go mandatem karnym.

Miejsce zanieczyszczenia uprzątnęli pracownicy MPGKiM.  

Źródło: Straż Miejska w Łomży Aktualizacja: 15/12/2025 13:16
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości