Dzięki miejskiemu monitoringowi udało się ustalić sprawcę i ukarać go mandatem karnym.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8:20 na ulicy Zachodniej w Łomży. Kierowca pojazdu ciężarowego spowodował zanieczyszczenie ulicy, a następnie oddalił się.
- Kierowca zauważył co się stało, obejrzał zdarzenie, po czym oddalił się z miejsca, nie podejmując żadnych czynności- informuje łomżyńska Straż Miejska.
Zdarzenie zarejestrował operator monitoringu miejskiego. Strażnicy na podstawie nagrania ustalili sprawcę wykroczenia i ukarali go mandatem karnym.
Miejsce zanieczyszczenia uprzątnęli pracownicy MPGKiM.