Reklama

Zapaliło się! VIDEO

08/02/2011 15:13

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło dziś przed godz. 15.00 w jednym z bloków przy ul. Małachowskiego.

 

 

 

- Zapaliło sie jedno z pomieszczeń mieszkalnych - informuje st. bryg. Jan Chludziński z komendy miejskiej PSP w Łomży.- Dym wydostał się na klatkę schodową.

Na szczęście sąsiedzi zareagowali bardzo szybko i o pożarze powiadomili straż pożarną. Ogień nie zdołał rozprzestrzenić się na inne mieszkania w bloku. W wyniku pożaru ucierpiała lokatorka mieszkania. Kobieta, z objawami zaczadzenia, trafiła do szpitala.

Film wykonany telefonem komórkowym przez użytkownika mylomza.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama