Do groźnie wyglądającego pożaru doszło dziś przed godz. 15.00 w jednym z bloków przy ul. Małachowskiego.
- Zapaliło sie jedno z pomieszczeń mieszkalnych - informuje st. bryg. Jan Chludziński z komendy miejskiej PSP w Łomży.- Dym wydostał się na klatkę schodową.
Na szczęście sąsiedzi zareagowali bardzo szybko i o pożarze powiadomili straż pożarną. Ogień nie zdołał rozprzestrzenić się na inne mieszkania w bloku. W wyniku pożaru ucierpiała lokatorka mieszkania. Kobieta, z objawami zaczadzenia, trafiła do szpitala.
Film wykonany telefonem komórkowym przez użytkownika mylomza.pl