Reklama

Zapaliło się! Zdjęcia

16/04/2011 15:21

Około godziny 16.15 mieszkańcy bloku na ul. Rycerskiej 7 zauważyli wydobywający się dym ze śmietnika osiedlowego. Natychmiast zaalarmowali straż pożarną.

Do czasu przybycia straży, będący na miejscu mieszkańcy bloku sami nosili wodę w wiaderkach, próbowali ratować niedawno co, oddany do użytku śmietnik.

Interwencja straży nie trwała długo, na szczęście straty są niewielkie.

- Ktoś pewnie zaprószył ogień. Ludzie nie szanują tego co mają - powiedział nam świadek wydarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości