Już w sobotę boiska plażowe przy ul. Katyńskiej będą areną Turnieju Siatkówki Plażowej, który zostanie zorganizowany przez przedstawicieli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.
Początek zmagań o godz. 9:30. W rywalizacji wezmą udział dwuosobowe zespoły: żeńskie, męskie i mieszanie. Według regulaminu obowiązywał limit 12 zespołów, który już dawno został zapełniony. O udziale decydowała kolejność zgłoszeń.
Warto wybrać się w sobotę na obiekt przy ul. Katyńskiej, by obejrzeń rywalizację na piasku. Turniej to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu w gronie pasjonatów siatkówki.
Organizatorzy przygotowali puchary dla najlepszych drużyn, pozytywną atmosferę i niezapomniane chwile na boisku. Partnerem wydarzenia jest Kino HELIOS Łomża i DepilConcept Łomża.