Reklama

Zapisy zamknięte. Jest komplet ekip!

Już w sobotę boiska plażowe przy ul. Katyńskiej będą areną Turnieju Siatkówki Plażowej, który zostanie zorganizowany przez przedstawicieli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Początek zmagań o godz. 9:30. W rywalizacji wezmą udział dwuosobowe zespoły: żeńskie, męskie i mieszanie. Według regulaminu obowiązywał limit 12 zespołów, który już dawno został zapełniony. O udziale decydowała kolejność zgłoszeń.

Warto wybrać się w sobotę na obiekt przy ul. Katyńskiej, by obejrzeń rywalizację na piasku. Turniej to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu w gronie pasjonatów siatkówki.

Organizatorzy przygotowali puchary dla najlepszych drużyn, pozytywną atmosferę i niezapomniane chwile na boisku. Partnerem wydarzenia jest Kino HELIOS Łomża i DepilConcept Łomża.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/07/2025 10:51
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości