Reklama

Zaproszenie na ferie z OHP

31/01/2025 11:38

Młodzież będzie miała szansę nie tylko przyjemnie spędzić czas podczas gier i warsztatów, ale również poznać rynek pracy i spotkać się z pośrednikami.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Łomży wraz z Hufcem Pracy w Łomży organizuje tydzień Ferii zimowych z OHP. 

3 lutego w godz. 11-13 Hufiec Pracy w Łomży poprowadzi warsztaty rękodzielnicze pt. ‘’Tworzymy anioły’’.

We wtorek, 4 lutego w godzinach 11-15 odbędzie się dzień otwarty w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży. W programie:

  • spotkanie grupowe oraz spotkania indywidualne z pośrednikiem pracy krajowej i zagranicznej,
  • test wiedzy o rynku pracy.

Zwieńczeniem spotkania będzie Filmowe popołudnie z Netflix’em i z Popcornem.

Na środę 5 lutego w godz.12-14  zaplanowano Dzień urody, a w nim:

  • Warsztaty z zaplatania warkoczy syntetycznych „Twój nowy look”, które poprowadzi Pośrednik pracy z CEiPM, Eliza Krajewska.
  • Dodatkowo równocześnie Hufiec Pracy będzie prowadzić naukę stylizacji paznokci „Pazurkowy zawrót głowy”.

6 lutego odbędzie się kolejny Dzień otwarty w CEiPM, na który zapraszamy w godzinach 12-15, w programie:

Reklama
  • Spotkanie z doradcą zawodowym, testy predyspozycji zawodowych wraz z omówieniem,
  • Gry i konkursy zawodoznawcze,
  • Gry planszowe oraz bilard.

Na każdy z powyższych dni zaplanowane są także słodkie poczęstunki dla uczestników ferii.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. 

 

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości