Krzysztof Święcki złożył wniosek o rozwiązanie stosunku pracy i od dzisiaj nie szefuje już Zarządowi Dróg Powiatowych w Łomży.
Od dzisiaj (2.11) Krzysztof Święcki nie jest już dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży.
- Tak, pan Krzysztof Święcki złożył wniosek o rozwiązanie stosunku pracy. Zarząd powiatu przychylił się do tego wniosku - potwierdza starosta łomżyński Lech Szabłowski.
Kto będzie nowym dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży? Taka decyzja ma zapaść w ciągu najbliższych dni.
To już kolejny raz w ostatnim czasie, kiedy opinia publiczna koncentruje swoją uwagę na ZDP. Przypomnijmy, że 28 października w Zarządzie Dróg Powiatowych stwierdzono zgon 59-latka.
- Jest prowadzone postępowanie wyjaśniające przez komisję w zarządzie i przez służby. To smutny, tragiczny wypadek - podkreśla łomżyński starosta.
Więcej o zdarzeniu: Łomża. Śmierć w Zarządzie Dróg Powiatowych