Reklama

Zawodnicy Fight Club Łomża triumfują w Pucku i Bytomiu

10/11/2014 10:14

Podczas minionego weekendu zawodnicy Fight Club Łomża startowali w zawodach "Time of Masters Baltic Cup” w Pucku oraz w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Bytomiu. Podpoieczni trenera Damiana Zorczykowskiego przywieźli do Łomży aż dziewięć medali. Maciej Roszkowski został pierwszym w krótkiej historii klubu młodzieżowym mistrzem Polski! Fight Club Łomża działa dopiero od trzech miesięcy.

- 8 i 9 listopada okazały się dla nas bardzo szczęśliwymy dniami, podczas których zdobyliśmy łącznie 9 medali, co jest niewątpliwie wielkim sukcesem - podkreśla Damian Zorczykowski.

Pierwszego dnia łomżyńscy fighterzy rywalizowali w formule MMA. Na najwyższym stopniu podium zawodów "Time of Masters Baltic Cup” w Pucku stanęli: Piotr Mroczkowskii OFS -70kg i Islam Mayrasultanov Junior -56.7 oraz w kategorii pierwszy krok Artur Pupek. Trzecie miejsce zajął Islam Sabaiev -70 kg junior. Pozostali zawodnicy również spisali się znakomicie, choć nie zdobyli medali.

Reklama

Drugiego dnia zawodów, w niedzielę, zawodnicy z Fight Club Łomża zdobyli kolejne cztery medale. Złoto wywalczyli Islam Mayrasultanov w kategorii -60 kg ADCC junior i trener Damian Zorczykowski w kategorii -76.9 ADCC senior zaawansowani. Brązowe medale zdobyli Piotr Mroczkowski w kategorii - 71 K1 senior i Artur Pupek w kategorii - 76.9 ADCC początkujący senior. Na 4. miejscu zakończył rywalizację najmłodszy zawodnik łomżyńskiego klubu Hubert Sulewski.

Tego samego dnia, w Bytomiu, Maciej Roszkowski rywalizował w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.

Reklama

- Możemy się pochwalić że Maciek zdobył złoty medal i co za tym idzie mamy w klubie pierwszego młodzieżowego mistrza Polski! Niewątpliwie to wielkie osiągniecie dla Nas wszystkich - mówi łomżyński trener. - Jak widać ciężka praca na treningach owocuje mimo że nasz klub działa zaledwie od 3 miesięcy. Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych zawodników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu Fight Club Łomża. Chcielibyśmy też podziękować panu Jackowi Pazik z firmy "ASTRA"oraz firmie "PHU KURPIEWSKI" za pomoc w naszych wyjazdach - dodaje Zorczykowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości