Reklama

Zawodnicy "Medyka" wrócili z medalami

23/04/2012 06:34

Dwa złote oraz cztery brązowe medale wywalczyli zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego "Medyk" Łomża w rozegranych w sobotę Otwartych Mistrzostwach Białegostoku Dzieci w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało ok. setka dzieci z ośmiu klubów z naszego regionu.

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach z podziałem na kategorie wiekowe.

- W konkurencji sprawnościowej złoty medal wywalczyła Paulina Piorunek (kategoria wiekowa 2001), a brązowy medal wywalczył Adam Karwowski (kategoria wiekowa 2004) oraz Ola Gosk (kategoria wiekowa 2001)- informuje Jerzy Miller, wiceprezes Zarządu Młodzieżowego Klubu Sportowego "Medyk" Łomża.

W konkurencji mini kyorugi (walki sportowe) złoty medal wywalczyła Paulina Piorunek (kategoria wiekowa 2001), a po  brązowym medalu zdobyli Robert Stępkowski (kategoria wiekowa 2001) i Bartosz Stępkowski (kategoria wiekowa 2004).

Reklama

Na szczególne uznanie zasługuje Paulina Piorunek, która zdobyła dwa złote medale w rozgrywanych konkurencjach, a także została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

Zawodników trenują instruktorzy: Marta Miller i Paweł Remiszewski.

Dla młodych zawodników klubu MKS "Medyk" Łomża- przekazuje Jerzy Miller- był to pierwszy start w tak dużych zawodach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości