Reklama

Zawodnicy MŁKS wrócili ze srebrem

29/11/2011 08:12

Srebrne medale przywieźli zawodnicy Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego z turnieju rozegranego w Łapach w niedzielę. Wygrali z drużyną z Białegostoku, zremisowali z Cresovią Siemiatycze i dopiero w finale ulegli zespołowi z Ostrołęki.

W zawodach organizowanych przez Petrus Łapy udział brało osiem zespołów w kategorii chłopców rocznik 2000r. Zawodnicy MŁKS trafili do grupy z gospodarzami turnieju Petrus Łapy, Cresovią Siemiatycze i MOPS Jagiellonią Białystok.

- W pierwszym meczu ulegli drużynie z Łap 0: 3 , w drugim pokonali drużynę z Białegostoku 1:0 i aby zapewnić sobie wyjście z grupy musieli co najmniej zremisować z Cresovią. Wynik meczu do końca był sprawą otwartą, a mecz zakończył się podziałem punktów, gdyż po końcowym gwizdku na tablicy widniał wynik 1:1- informuje Artur Nadolny, trener MŁKS.

Reklama

W półfinale ŁKS 1926 Łomża zmierzyła się z MOSiR Bielsk Podlaski.

Finałowy mecz zawodnicy z Łomży rozegrali z Hid Ostrołęka.

- Mecz, podobnie jak wcześniejszy, zaczął się od szybko straconej bramki. Chłopcy jednak już pokazali że serca do walki im nie brakuje. Zdołali doprowadzić do wyrównania. O zwycięstwie miały znowu zdecydować rzuty karne. Tym razem jednak lepiej wykonała je drużyna z Ostrołęki- dodaje Nadolny.

Zdaniem trenera, drugie miejsce to duży sukces młodych piłkarzy. Połowę drużyny stanowili chłopcy z rocznika 2001.

Reklama

- Widać było, że zawodnicy MŁKS ustępują fizyczne starszym chłopcom, ale sercem do walki dorównują niejednemu piłkarzowi z reprezentacji Polski. Sukces chłopców cieszy ale w tym wieku nie wynik jest najważniejszy a możliwość gry i zabawy- komentuje Artur Nadolny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości