Franciszek Przybylski w kategorii wagowej 42 kg, Dominik Wiśniewski w kategorii 39 kg i Michał Chojnowski w kategorii 54 kg z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Olimpijczyk" wywalczyli pierwsze miejsca w sobotnich Mistrzostwach Miasta Białegostoku w taekwondo.
W turnieju uczestniczyło 90 zawodników z Białegostoku, Łomży, Kolna, Olecka, Piszu.
Zawodnicy UKS "Olipmijczyk", działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży wrócili z nich ze sporymi sukcesami.
- Pierwsze miejsce wywalczyli: Franciszek Przybylski, wygrywając cztery walki w kat. wag. 42 kg. , Dominik Wiśniewski, wygrywając trzy pojedynki w kat. wag.39 kg oraz Michał Chojnowski w kat. wag 54 kg, wygrywając również trzy walki- wylicza trener UKS "Olimpijczyk" Krzysztof Rychter.
Drugie miejsce zajął Jakub Biaduń kat. wag 39 kg.
Trzecie miejsca wywalczyli: Daniel Nowicki kat wag. 39 kg, Rafał Czajkowski w kat wag. 42 kg, Jakub Dobrzycki w kat wag. 35 kg, oraz Oliwier Chojnowski w kat wag 33 kg.
Mistrzostwo Miasta Białegostoku odbyły się w sobotę. Organizatorem zawodów jest Białostockie Stowarzyszenie Taekwondo i Systemów Obronnych.