Reklama

Zawodnicy z Łomży w czołówce- FOTO

23/04/2012 06:53

Franciszek Przybylski w kategorii wagowej 42 kg, Dominik Wiśniewski w kategorii 39 kg i Michał Chojnowski w kategorii 54 kg z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Olimpijczyk" wywalczyli pierwsze miejsca w sobotnich Mistrzostwach Miasta Białegostoku w taekwondo.

W turnieju uczestniczyło 90 zawodników z Białegostoku, Łomży, Kolna, Olecka, Piszu.

Zawodnicy UKS "Olipmijczyk", działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży wrócili z nich ze sporymi sukcesami.

- Pierwsze miejsce wywalczyli: Franciszek Przybylski, wygrywając cztery walki w kat. wag. 42 kg. , Dominik Wiśniewski, wygrywając trzy pojedynki w kat. wag.39 kg oraz Michał Chojnowski w kat. wag 54 kg, wygrywając również trzy walki- wylicza trener UKS "Olimpijczyk" Krzysztof Rychter.

Reklama

Drugie miejsce zajął Jakub Biaduń kat. wag 39 kg.

Trzecie miejsca wywalczyli: Daniel Nowicki kat wag. 39 kg, Rafał Czajkowski w kat wag. 42 kg, Jakub Dobrzycki w kat wag. 35 kg, oraz Oliwier Chojnowski w kat wag 33 kg.

Mistrzostwo Miasta Białegostoku odbyły się w sobotę. Organizatorem zawodów jest Białostockie Stowarzyszenie Taekwondo i Systemów Obronnych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości