Reklama

Zawodniczki Fortów i MŁKS-u w kadrze!

Cztery piłkarki Fortów Piątnicy i tyle samo z Młodzieżowego ŁKS-u Łomża zostało wyróżnionych.

Zawodniczki zostały powołane na konsultację kadry Podlaskiego Związku Piłki Nożej U-13. Zgrupowanie odbędzie się 9 listopada na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku.

Wśród ćwiczących będą: Oliwia Szczęsna, Amelia Suchocka, Zofia Oleksy, Lena Wysocka (wszystkie MŁKS Łomża) oraz przedstawicielki Fortów Piątnica: Anna Zakrzewska, Marta Zakrzewska, Natalia Czarnecka i Maja Matuszewska.

Trenerami kadry są: Karol Sipko, Zbigniew Dziekoński oraz Julia Borowska.

Brawo!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/10/2024 19:15
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości