Reklama

Zawodniczki UKS 4 Łomża nadal niepokonane [FOTO]

10/02/2020 09:10

Dziewczęta z UKS 4 Łomża nadal niepokonane w Mazowieckiej Lidze Koszykówki U-12. Tym razem rywalkami młodych łomżanek były dziewczęta z drużyny MUKS I Piaseczno. Piątkowy mecz zakończył się wynikiem 68:28 dla Łomży.

- Nasze dziewczęta podeszły do meczu bardzo skoncentrowane i z ogromnym szacunkiem dla rywalek, co, jak się okazało, przyniosło bardzo dobre wyniki i to my mogliśmy świętować zwycięstwo po ostatnim gwizdku sędziego. Daje to nam bardzo dobrą zaliczkę przed meczem rewanżowym na wyjeździe – mówi trener drużyny Marcin Piotrowski.

Wsparcie kibiców okazało się bardzo cenne również dla młodszych dziewcząt UKS 4 Łomża w rozegranym 9 lutego meczu  z drużyną UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów w lidze Mazowieckiej U-11. Dzięki niemu łomżanki wygrały mecz rewanżowy 57:24. W dwumeczu bilans punktowy UKS 4 Łomża wynosi +10 pkt.

Reklama

- Bardzo dobra gra całej drużyny, determinacja i chęć rewanżu po przegranej w Mszczonowie pozytywnie zmotywowała dziewczęta. Jako trenerowi pozostała mi jedynie przyjemność z oglądania tak emocjonującego spotkania pełnego walki o każdy punkt. – komentuje spotkanie trener Marcin Piotrowski.

/nadesłane/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości