Reklama

Zawodnik UKS Return Łomża Mistrzem Województwa Podlaskiego

13/10/2020 08:21

Bartek Biedrzycki wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Zawodnik UKS Return Łomża zmierzył się w finale z klubowym kolegą - Szymonem Klewickim.

- Gratulacje dla Bartka i oczywiście Szymona. Nasz młodziutki 10-letni tenisista również rozegrał bardzo dobry turniej pokonując dwóch białostoczan. Finałowy mecz zakończony wynikiem 6/1 6/1 nie odzwierciedla  poziomu gry Szymona. Podczas codziennych treningów chłopcy rywalizują ze sobą grając na bardzo zbliżonym poziomie. Przy okazji chciałbym również pochwalić występ siostry Bartka, Magdaleny Biedrzyciej, która wygrała turniej Tenis 10 (grupa pomarańczowa) w Ostrołęce - mówi Tomasz Waldziński.

Wyniki turnieju:

Reklama

Bartek Biedrzycki- Hubert Sosnowski (Akademia Tenisowa Dzikiewicz) 6/2 6/2. 

Bartek Biedrzycki- Julian Siemaszko (UKS Sokół Asy Białystok) 6/0 6/0. 

Bartek Biedrzycki-Franciszek Waszkiewicz (Akademia Tenisowa Dzikiewicz) 6/0 6/0. 

Półfinał: Bartek Biedrzycki- Maksymilian Czembrowski (Akademia Tenisowa Dzikiewicz) 6/0 6/0.

Finał: Bartek Biedrzycki- Szymon Klewicki (UKS Return Łomża) 6/1 6/1.

 

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości