Reklama

Zawodnik UKS Return Łomża ze zwycięstwem na ogólnopolskim turnieju

10/11/2021 10:32

Wiktor Kosowski z Łomży oraz Jakub Solarski z Łodzi wygrali Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w deblu w Grodzisku Mazowieckim. 

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, świetnie wypadł na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w deblu w Grodzisku Mazowieckim. 

Wiktor wspólnie z Jakubem Solarskim (MKT Łódź), w pierwszej rundzie turnieju, 6/1 6/3 pokonali parę Mateusz Gołębiewski (MKT Łódź)/Jan Wieczorek (KS Górnik Bytom).

Następnie 1/6 7/6 10/8 Bartłomieja Roś  (KKT Wrocław) i Kacpra Wereszkę (KT Return Opoczno).

W finale Wiktor z Jakubem w trzech setach 6/0 3/6 10/5 ograli Mikołaja Biedermann (TOP Tenis Warszawa) i Kacpra Królikowskiego (Promasters Szczecin). W grze singlowej nasz tenisista w półfinale w trzech zaciętych setach uległ 6/1 1/6 8/10  Bartłomiejowi Roś.

Reklama

 

Na zdjęciu Wiktor z tatą Marcinem Kosowskim. Fot. Tomasz Waldziński

Źródło: UKS Return

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości