Reklama

Zbigniew Stonoga pozdrawia cudowną Łomżę

05/12/2019 07:36

Chociaż Zbigniew Stonoga w grodzie nad Narwią prawdopodobnie był tylko przejazdem, to pozdrowił naszą "cudowną Łomżę", umieszczając na swoim facebooku również zdjęcie budynku łomżyńskiego Teatru Lalki i Aktora.

- Pozdrawiam cudowną Łomżę.Nie pozdrawiam wyborców PiS - napisał Zbigniew Stonoga we wczorajszym poście, który zamieściliśmy poniżej.

A skoro znany przedsiębiorca, działacz społeczny i wideobloger pozdrowił nasze miasto, to i łomżanie odwdzięczyli się tym samym, kierując pod postem pozdrowienia zwrotne. Internauci obserwujący profil mogli zobaczyć przy okazji kolorowy budynek łomżyńskiego Teatru Lalki i Aktora. 

Co Zbigniew Stonoga robił w Łomży? Wychodzi na to, że był tu przejazdem. Późniejsze posty dotyczą już podróży w okolice Olecka, a następnie Ełku.
 

Reklama

fot. FB

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości