Reklama

Zbyt szybcy kierowcy stracili uprawnienia

27/03/2023 10:46

Trzech zbyt szybkich kierowców straciło uprawnienia w miniony weekend. "Rekordzista" jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 113 km/h.

Dwóch kierowców wpadło w sobotnie przedpołudnie w Laskach.

- O 11 został tam zatrzymany kierowca chevroleta. 36-latek przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 kilometry na godzinę. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, a jego konto wzbogaciło się o 14 punktów karnych. Po 20 minutach policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. 24-latek okazał się być niechlubnym rekordzistą. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 63 kilometry na godzinę. Mieszkaniec Gliwic również został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, a na jego konto wpłynęło 14 punktów karnych - informuje KMP w Łomży.

Reklama

Trzeci zbyt szybki kierowca wpadł w niedzielę rano w Marianowie.

- Obywatel Litwy jechał z prędkością 101 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Wszyscy zatrzymani kierowcy stracili swoje prawa jazdy. Miejsca kontroli wyznaczono na podstawie wskazań internautów poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości