Reklama

Zdarzenie aut na Piłsudskiego w Łomży. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

16/09/2025 16:09

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś około godziny 15:00 na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i ulicy Reymonta w Łomży.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca forda wyjeżdżał z ulicy Reymonta, kiedy z kierunku Ronda Solidarności aleją Piłsudskiego nadjeżdżał volkswagen. Doszło do zderzenia pojazdów.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania.

- Ruch odbywa się płynnie, jednym pasem ruchu -  informuje nas podkom. Karolina Wojciekian ,oficer prasowy KMP Łomża.

Na miejscu pracowały służby. Ruch odbywał się jednym pasem, ale nie było większych utrudnień.

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/09/2025 16:13
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości