Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś około godziny 15:00 na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i ulicy Reymonta w Łomży.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca forda wyjeżdżał z ulicy Reymonta, kiedy z kierunku Ronda Solidarności aleją Piłsudskiego nadjeżdżał volkswagen. Doszło do zderzenia pojazdów.
W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania.
- Ruch odbywa się płynnie, jednym pasem ruchu - informuje nas podkom. Karolina Wojciekian ,oficer prasowy KMP Łomża.
Na miejscu pracowały służby. Ruch odbywał się jednym pasem, ale nie było większych utrudnień.