Dziś na drodze S8 doszło do groźnego wypadku. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Jedną z nich przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
Do wypadku doszło dziś po godzinie 13:00 na drodze ekspresowej S8 na wysokości miejscowości Radule w kierunku Białegostoku. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca busa wjechał w tył ciężarówki - to najprawdopodobniej było przyczyną wypadku.
Na miejsce zadysponowano trzy zastępy Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policję, a także śmigłowiec LPR, który przetransportował osobę poszkodowaną do szpitala.
Droga na tym odcinku była zablokowana. Po godzinie 15:00 przywrócono normalny ruch.
źródło zdjęć: Kolizyjne Podlasie
źródło inf. Kurier Poranny/ oprac. mylomza.pl