Do zderzenia dwóch aut doszło dzisiaj przed południem na DK64 w kierunku Wizny. Ostatecznie zdarzenie zakwalifikowano jak kolizję.
Informację o zdarzeniu łomżyńskie służby otrzymały około godziny 10.30. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków, dwa z Łomży i jeden z OSP Wizna oraz policję i zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu na miejsce zderzenia aut okazało się, że niebezpieczne zdarzenie to efekt najechania na siebie pojazdów, a dokładnie auta ciężarowego z naczepą na tył poprzedzającej go osobówki.
Na skutek najechania na osobowe audi kierująca tym pojazdem źle się poczuła. Otoczona opieką zespołu ratownictwa medycznego ostatecznie nie została jednak zabrana do szpitala, a całe zdarzenie zakwalifikowano jak kolizję.
Na DK64, w okolicach czwartego kilometra za Elżbiecinem, kierujący mogą nadal spodziewać się utrudnień, gdyż ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.