W godzinach popołudniowych doszło do kolizji, w wyniku której 2-letnie dziecko trafiło do szpitala.
Dziś po południu doszło do kolizji, podczas której jeden z kierowców najechał na tył kolejnego auta. Do zdarzenia doszło na Al. Legionów.
- Punto uderzyło w tył opla. Dziecko (pasażer jednego z aut) opatrywane przez zespół ratownictwa medycznego. Brak większych utrudnień w ruchu. Zdarzenie zakwalifikowanie jako kolizja - poinformowała Ula Brulińska Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Łomży.
Po opatrzeniu 2-letniego dziecka przez zespół ratownictwa medycznego podjęto decyzję o przetransportowaniu go do łomżyńskiego szpitala. Tam mają zostać przeprowadzone dodatkowe badania.