Na drodze wojewódzkiej, na wysokości Pniewa zderzyły się ze sobą dwie osobówki. Za kierownicą jednej z nich siedziała ciężarna kobieta. Została zabrana do szpitala.
W czwartek (30.09), po południu, na trasie Łomża-Mężenin na wysokości Pniewa zderzyły się ze sobą dwie osobówki. W jednym z samochodów była kobieta w ciąży. Została zabrana do szpitala.
Ciężarna jechała audi od strony Łomży, z kolei kierowca, który poruszał się od strony Mężenina “złapał” prawe pobocze i "wylatując" z przepustu uderzył w audi.
Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Podróżujący muszą kierować się na Gać i Pniewo.