Reklama

Zderzenie dwóch osobówek. Ciężarna kobieta w szpitalu [FOTO]

30/09/2021 15:22

Na drodze wojewódzkiej, na wysokości Pniewa zderzyły się ze sobą dwie osobówki. Za kierownicą jednej z nich siedziała ciężarna kobieta. Została zabrana do szpitala.

W czwartek (30.09), po południu, na trasie Łomża-Mężenin na wysokości Pniewa zderzyły się ze sobą dwie osobówki. W jednym z samochodów była kobieta w ciąży. Została zabrana do szpitala.

Ciężarna jechała audi od strony Łomży, z kolei kierowca, który poruszał się od strony Mężenina “złapał” prawe pobocze i "wylatując" z przepustu uderzył w audi. 

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Podróżujący muszą kierować się na Gać i Pniewo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości