Kilka minut przed godziną 14:00 na drodze ekspresowej S61 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych — hondy i BMW. Do wypadku doszło na pasie w kierunku Łomży, około kilometra za Miejscem Obsługi Podróżnych Chomentowo.
Honda miała poważnie uszkodzony tył, natomiast BMW po uderzeniu w barierki zatrzymało się na poboczu. Nie było osób poszkodowanych.
Na miejscu pracowały służby ratunkowe: strażacy z OSP i JRG, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pas w kierunku Łomży był przez dłuższy czas całkowicie zablokowany, co spowodowało duże utrudnienia w ruchu.