29-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, na skutek czego zderzył się z samochodem osobowym. Okazało się, że motocyklista ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj (19/09), przed południem, na jednej z dróg w gminie Wyszki (powiat bielski). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 29-letni motocyklista zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z toyotą.
- Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego ma wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo wyszło na jaw, że jednoślad nie ma badań technicznych, w związku z czym policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny. Dokładny poziom alkoholu w jego organizmie ustali badanie krwi - informuje KPP Bielsk Podlaski.
Reklama
Policja informuje, że od wyniku badania krwi będzie uzależniony dalszy tok postępowania.
źródło: KPP Bielsk Podlaski
zdj. główne: KPP Bielsk Podlaski