Dzisiaj w godzinach porannych doszło do zderzenia samochodu osobowego z szynobusem. To niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Łady Polne, około 25 km od Łomży.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki renault clio 28-latka wjechała na niezastrzeżony przejazd, przed którym znajduje się znak STOP. Tym samym doprowadziła ona do zderzenia z szynobusem relacji Białystok-Ostrołęka, który przewoził 11 osób i 3 członków załogi.
W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie został poszkodowany. Kierująca i maszynista szynobusu byli trzeźwi.