Dzisiaj ok. 11.00 doszło do kolejnej stłuczki niedaleko dworca PKS w Łomży. Tym razem na ulicy Sikorskiego, na wysokości Centrum 4+ zderzyły się 3 auta osobowe. W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba.
Na miejscu zdarzenia szybko pojawiła sie karetka pogotowia. Kierująca fiatem seicento została przewieziona do szpitala. W tech chwili są przeprowadzane czynności śledcze. Sprawcą wypadku prawdopodobnie będzie uznany kierujący autem marki Polonez, który wjechał w fiata, w wyniku czego kierująca seicento uderzyła w terenową hondę.