Reklama

Zderzenie trzech aut. Jedna osoba w szpitalu. ZDJĘCIA

15/04/2011 10:43

Dzisiaj ok. 11.00 doszło do kolejnej stłuczki niedaleko dworca PKS w Łomży. Tym razem na ulicy Sikorskiego, na wysokości Centrum 4+ zderzyły się 3 auta osobowe. W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiła sie karetka pogotowia. Kierująca fiatem seicento została przewieziona do szpitala. W tech chwili są przeprowadzane czynności śledcze. Sprawcą wypadku prawdopodobnie będzie uznany kierujący autem marki Polonez, który wjechał w fiata, w wyniku czego kierująca seicento uderzyła w terenową hondę.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości