Reklama

Zderzyli się na obwodnicy Kupisk [FOTO]

29/09/2021 16:08

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu obwodnicy Kupisk i drogi prowadzącej do Jednaczewa. Na miejscu pracują służby

Do zderzenia peugeota i nissana doszło około godz. 15:30. Z ustawienia pojazdów wynika, ze prawdopodobnie to osoba kierująca nisssanem wyjeżdżała z drogi podporządkowanej, w wyniku czego doszło do kraksy z jadącym obwodnicą Kupisk peugeotem.. Dokładne okoliczności wyjaśni jednak obecna na miejscu policja. 

Samochodami podróżowały łącznie cztery osoby. Wszyscy opuścili je samodzielnie. Z pierwszych informacji wynika, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, dlatego zdarzenie zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości