Reklama

Ze sklepu chciał wynieść dezodoranty i alkohol

06/06/2015 06:45

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Łomży, który próbował wynieść ze sklepu dezodoranty i butelkę z alkoholem. Mężczyzna usłyszał zarzut, za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W ubiegłą środę tuż po godzinie 21:00, dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie usiłowania kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Łomży. Podejrzany o to przestępstwo mężczyzna został tam ujęty na gorącym uczynku przez pracownika ochrony.

Jak się okazało, znany już policjantom 32-latek, chciał wynieść ze sklepu 74 sztuki dezodorantów i butelkę z alkoholem o łącznej wartości ponad 700zł.

Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie pokazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut. Teraz odpowie przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości